Laipni lūdzam Baker Nutrition!

Pirms vairāk nekā 10 gadiem «Baker Nutrition» bija viena no pirmajām kompānijām, kas sāka sniegt vislabāko sporta uzturu tieši Jums. Ar katru gadu mēs kļūstam labāki, vienmēr kvalitatīvi attiecamies produkcijas izvēlei un uzklausām mūsu klientus.

Mūsu profesionālā komanda vienmēr ir gatava palīdzēt Jums sasniegt visdažādākus mērķus. Neatkarīgi no tā, vai tā ir ķermeņa pārvēršana, veselības vai skaistuma uzturēšana, mēs ieteiksim Jums pareizo produktu. Iedarbiniet sevi ar pareizajiem palīdzības produktiem un ātrāk sasniedziet savus mērķus!

Pie mums Jūs atradīsiet pasaulslaveno brendu augstās kvalitātes sporta uzturu, sākot ar uztura bagatinātājiem un vitamīniem un beidzot ar specializētiem produktiem. Mēs piegādājam preces tieši no ražotnēm, tāpēc, izslēdzot starpniekus, mēs piedāvājam labākās cenas. Baker Nutrition ir oficiāls pārstāvis tādiem pazīstamiem zīmoliem kā Ronnie Coleman, ON, Servivita, Warrior, Essential, BSN, QNT, First Endurance un to vienīgais oficiālais izplātītājs Latvijā.

Kāpēc Baker Nutrition?

Mēs strādājam sfērā vairāk nekā 10 gadus un piedāvājam tikai labākās kvalitātes produkciju, ko saņēmam tiešī no rāžotāja.
Mēs esas profesionāļu komanda, kas vienmēŗ var iedot Jums padomu.
Mēs atbalstām profesionālus sportistus.
Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu dažādiem mērķiem, piemēram, rezultātu uzlabošanai, veselības stiprināšanai vai enerģijas palielināšanai.
Pie mums Jūs atradīsiet gan produktus profesionālajiem sportistiem, gan preces visai ģimenei.
Mēs atbalstām sportu un sporta pasākumus, tāpēc, pērkot pie mums, Jūs ne tikai saņemat preces par izdevīgu cenu, bet arī dodat ieguldījumu sporta attīstībā.
Tagad mums ir divi veikali tirdzniecības centros Domina un MC2.
Mēs piedāvājam īpašus nosacījumus un sadarbību arī sporta treneriem un sporta klubiem, ārstiem, fizioterapeitiem un citiem sporta un veselības jomas pārstāvjiem. Ja vēlaties sadarboties ar mums, rakstiet uz retail@bakernutrition.lv.
12

Gadu jomā

21

Pasaules zīmoli

500

Produktu

10000

Apmierināti klienti